Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wilanów - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Strzelce Klasztorne

Strzelce Klasztorne(Wilanów + 8 km)

610 000 zł79,90 m² 7 634,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:556 m²

Marzysz o domu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ta oferta łączy w sobie spokój wsi, bliskość jeziora oraz pełną infrastrukturę miejską. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stare Kurowo

Stare Kurowo(Wilanów + 18 km)

590 000 zł168 m² 3 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Uwaga nowa niższa cena. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu z lat dziewięćdziesiątych w miejscowości Stare Kurowo w województwie lubuskim - miejscu, które łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Barlinek

Barlinek(Wilanów + 19 km)

1 600 000 zł512 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży budynku mieszkalno -usługowego w Centrum Barlinka! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku usługowo mieszkalnego w zabudowie zwartej, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Santocko(Wilanów + 22 km)

1 450 000 zł196 m² 7 397,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny, nowoczesny dom o pow. użytkowej 196 m2 w cichej i spokojnej okolicy, w bliskiej odległości od Gorzowa Wlkp. w Santocku. Dom znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jędrzejów

Jędrzejów(Wilanów + 3 km)

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

| willa z ogrodem i potencjałem inwestycyjnym - Jędrzejów, część wschodnia Na sprzedaż przestronna willa z 1977 roku o powierzchni całkowitej ok. 200 m (pow. użytkowa 1 14,40.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ciecierzyce(Wilanów + 21 km)

900 000 zł140 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Twój dom poza miastem nowoczesny, przytulny i gotowy do zamieszkania Ciecierzyce | 139,60 m | działka 859 m | cena: 900 000 zł Marzysz o domu, w którym każdy dzień zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec(Wilanów + 19 km)

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom, położony Sosnowcu w gminie Sędziszów. Dom został wybudowany w latach 80 z białych pustaków, jego powierzchnia użytkowa wynosi około 130m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Janczewo

Janczewo(Wilanów + 16 km)

765 000 zł88 m² 8 693,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Nowa, niższa cena! atrakcyjny dom W zabudowie bliźniaczej -janczewo Przedmiotem oferty jest 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na zagospodarowanej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Podlesie

Brzeziny(Wilanów + 24 km)

929 000 zł120 m² 7 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: do sprzedania nowy dom z zabudowie bliźniaczej blisko Kielc - wykończony pod klucz! Wysoki standard wykończenia, sprzęt i wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Chwalęcice

Chwalęcice(Wilanów + 21 km)

2 599 000 zł383 m² 6 785,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 772 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny duży dom wolnostojący, położony w Chwalęcicach , Gm. Kłodawa. Całkowita powierzchnia domu wynosi 383 m2 (w tym poddasze) oraz dwustanowiskowy garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wilanów,lubuskie

380 000 zł77 m² 4 911,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Rezerwacja Dom w Wilanowie gmina Strzelce Krajeńskie Twoja prywatna oaza między lasem a miastem Wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków, a pierwszy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij