Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wilanów

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana przy lesie Wilanów

Wilanów,świętokrzyskie

135 000 zł1 275 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzy atrakcyjne działki budowlane pod budynek mieszkalny jednorodzinny oraz budynek garażowo- gospodarczy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Wilanów + 22 km)

455 000 zł62,60 m² 7 268,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezntujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 62,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jarosławsko

Jarosławsko(Wilanów + 13 km)

400 000 zł6 800 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwe siedlisko z ogromnym potencjałem! Jarosławsko Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 6800 m2 przeznaczona pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski(Wilanów + 22 km)

65 000 zł15,30 m² 4 248,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Nowa cena! Na sprzedaż garaż w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Garaż o powierzchni 15,30m2, murowany z kanałem. Brama drewniana. Do garażu został podłączony prąd. Przy garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Staszica,Gorzów Wielkopolski(Wilanów + 22 km)

690 000 zł207 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży domu wolnostojącego piętrowego zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Żwirowej zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Zakanale,Gorzów Wielkopolski(Wilanów + 22 km)

799 000 zł336,64 m² 2 373,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Dom w Gorzowie Wlkp. zaciszne miejsce, duża działka, idealny dla rodziny lub firmę Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 272 m (powierzchnia całkowita 336 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Wilanów

Wilanów,świętokrzyskie

6 000 zł430 m² 13,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

DO wynajęcia Hala produkcyjno-magazynowa 430 m + plac 800 m Wilanów k. Jędrzejowa (woj. świętokrzyskie) Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wilanów,lubuskie

380 000 zł77 m² 4 911,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Rezerwacja Dom w Wilanowie gmina Strzelce Krajeńskie Twoja prywatna oaza między lasem a miastem Wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków, a pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wilanów

Wilanów,świętokrzyskie

149 000 zł1 660 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1660m2 położonej w miejscowości Wilanów w województwie świętokrzyskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wilanów

Wilanów,świętokrzyskie

1 340 000 zł146 m² 9 206,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

5-pokojowy apartament 145,55 m2 + taras 53,53m2 Elegancki budynek - osiedla "apartamenty Impresja" Osiedle jest strzeżone 24h i monitorowane Plac zabaw dla dzieci. Recepcja Winda 4 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rykoszyn

Rykoszyn(Wilanów + 24 km)

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

| rezerwacja Na sprzedaż murowany dom o pow. ok. 120 m2 , zlokalizowany na działce o powierzchni 1600 m2, w Rykoszynie, gm. Piekoszów Nieruchomość położona w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Wilanów + 22 km)

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i zacząć życie? To 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski(Wilanów + 22 km)

669 000 zł97 m² 6 926,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 96,58 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2014 roku na os. Europejskim - Spełni Twoje Oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski(Wilanów + 22 km)

332 340 zł38 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność Masz dostęp do czegoś wyjątkowego tylko u nas. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,20 m , z balkonem i zachodnią ekspozycją, położone.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij